Noteikumi


Lai Jūsu pavadītais laiks Lavandu Lejās būtu izdevies un sajūtas, ko paņemsiet līdzi-neaizmirstamas, mēs esam izveidojuši dažus svarīgus noteikumus, kurus lūgsim ievērot. 

Neskriet & nekāpt pāri lavandām & neplūkt & nepārvietot inventāru. 

Lavandu laukā cauru sezonu čakli strādā bites, tāpēc pa lauku aizliegts skriet vai kāpt pāri lavandām, lai negadītos trāpīties ceļā bitei un tā neiedzeltu. Kā arī aizliegts plūkt lavandas (gatavus pušķīšus būs iespēja iegādāties uz vietas). Inventārs ir pašu rokām rūpēts, krāsots un atjaunots, to pārvietojot var gadīties saplēst, tāpēc to pārvietot ir aizliegts.

Fotografēt tikai ar mobilo telefonu.

Uz lauka par ieejas maksu nav atļauts fotografēt ar fotoaparātu, kā arī aizliegts fotografēt komerciāliem nolūkiem. ( Par atsevišķu samaksu iespējams organizēt fotosesijas ar fotoaparātiem, iepriekš laicīgi vienojoties ar saimniekiem). 

Uz plēves aizliegts atrasties ar augstpapēžu apaviem.

Lai netiktu sabojāts lauka segums, uz tā aizliegts kāpt ar augstpapēžu apaviem. ( Ir pieejams arī lauks ar zemes segumu, uz kura drīkst atrasties arī ar augstpapēžu apaviem). 

Uz lauka dzīvniekus nevest.

Uz lauka aizliegts vest dzīvniekus, lai nebojātu lauka segumu, kā arī pašus augus. Ārpus lauka ir atļauti dzīvnieki, taču aiz tiem jāsavāc, kā arī dzīvniekiem jābūt pie siksniņas un saimnieka uzraudzībā.

Svarīgi!

Cienīsim cits citu un ievērosim noteikumus, nepiemēslosim apkārtni un pret iekopto vidi izturēsimies godprātīgi. 


Mēs paturam iespēju noteikumus mainīt atkarībā no konkrētās situācijas.